Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach

  • 90 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach Μόναχο βρίσκεται σχεδόν 6 χλμ. από το Σπίτι της Τέχνης και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός Μονάχου, ο οποίος είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Η Μαρίενπλατς απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης η Αζαμκίρχε βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ. Το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από την πλησιέστερη στάση λεωφορείων Neuer Suedfriedhof West.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach Μόναχο
Cosy Little Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Little Apartment

103 μ από το κατάλυμα
USD 116 USD 104
ανά νύχτα
Urban Garden Retreat In Munich South
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Garden Retreat In Munich South

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
397 μ από το κατάλυμα
Quiet, Cozy Apartment Near The Center
Τιμή μόνο για κινητά

Quiet, Cozy Apartment Near The Center

885 μ από το κατάλυμα
USD 115 USD 104
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜοΝάχου
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Train Station Munich East
    3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach περιλαμβάνουν Ostpark, Bahnhof Munchen-Giesing καθώς και Marienplatz.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach κοστίζει 351€.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach περιλαμβάνουν Galerie-Café και Roma και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜοΝάχου
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Train Station Munich East
    3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lichtdurchflutete 90 M2 Drei Zimmer Duplexwohnung In Altperlach Μόναχο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο